איך לשפר את הפוסטים שלכם בעזרת תאורה נכונה – ringisrael

משלוחי אקספרס בחינם לכל הארץ ברכישה מעל ₪250

איך לשפר את הפוסטים שלכם בעזרת תאורה נכונה

אם אתם רוצים שהפוסטים והסטוריז שלכם יהיו מהממים ואיכותיים, מאוד חשוב לדאוג שתצלמו אותם עם התאורה הנכונה והמתאימה ביותר. חשוב לזכור, כדי לקבל צילום איכותי, זה לא מספיק להשקיע בטלפון עם מצלמה טובה ואיכותית, אלא גם מחייב תאורה מתאימה. כעת הפתרון האולטימטיבי, שהפך עם הזמן לסטנדרט החדש, הוא שימוש בטבעת תאורה. אם גם לכם חשובה לו הנוכחות והפעילות ברשתות החברתיות כמו: טיק טוק, אינסטגרם ופייסבוק, אתם חייבים טבעת תאורה איכותית.
כשמצלמים אסור לכם להיות קמצנים באור. תאורה לא איכותית וחלשה תגרום לעוקבים שלכם להתאמץ שלא לצורך, לא לראות ברור את הסטורי שלכם, ולעשות את הפוסטים שלכם לחשוכים מידי, כאלה שלא כיף לעשות להם לייק ולעקוב אחריכם פחות. כדי לקבל מספיק אור לצילום, להדליק את האורות בחדר זה מעט מידי וקרוב לוודאי לא שלא יספיק וזאת בדיוק הסיבה ששימוש בטבעת תאורה מקצועית המכילה גופי תאורה מסוג לד מומלץ ביותר אם אתם רוצים לבלוט במדיה החברתית.
שימוש ברינג לייט איכותי מביא את הצילום שלכם לסטנדרט מקצועי ומקל עליכם מאוד בכך שהוא מייתר את הצורך בהצבת גופי תאורה שונים ומשונים בזוויות שונות בחדר, ומעניקה לכם את מקור האור הטוב ביותר, המכוון בדיוק לאן שצריך אותו בזמן הצילום.
למרות שכמות נדיבה של אור חשובה לאיכות הצילום, יש לזכור לא לעשות את הטעות ההפוכה ולהציף את הפריים ביותר מידי אור, מה שקורה בדרך כלל כשמשתמשים בגופי תאורה גדולים מידי שלא מיועדים לצילום.
הרינג לייט מספק לא רק את כמות האור הנכונה הניתנת לשליטה בכל רגע נתון בעזרת השלט של המוצר, הוא מאפשר גם לשלוט בטמפרטורת האור, מאור קר לאור חם. שליטה והתאמה של סוג האור הנכון בכל צילום, חשובה במיוחד לכל סוגי הצילום, וידאו וסטילס. גם כאן השליטה בסוג האור מאוד קלה ונוחה נעשית בעזרת השלט המצורף לרינג לייט.
טבעות תאורה לצילום מגיעות במגוון גדלים, החל מרינג לייט קטן המיועד להתלבש ישירות על הטלפון שלכם, מה שיכול להיות מאוד שימושי לבלוגרים שהניידות חשובה להם במיוחד, ועד לרינג לייט גדול של 22 אינץ' המיועדות לאולפני צילום וחללים גדולים.
עם הזמן, לאחר שתלמדו איך להשתמש ברינג לייט נכון, לא תבינו איך צילמתם עד עכשיו בלי טבעת תאורה איכותית. רינג לייט יתאים במיוחד לצילום עבור המדיה החברתית, אך לא רק. אם אתם צלמים, עוסקים בתחומי היופי והאיפור, או מנהלים בלוג המסקר את הטיול שלכם, רינג לייט איכותי הוא המוצר שאתם צריכים לקנות.