כיצד להשתמש ברינג לייט: כל מה שאתם צריכים לדעת – ringisrael

משלוחי אקספרס בחינם לכל הארץ ברכישה מעל ₪250

כיצד להשתמש ברינג לייט: כל מה שאתם צריכים לדעת

האם התעניינת פעם בשימוש ברינג לייט?

כל יום אנחנו נתקלים בתצלומים כריזמטיים ומקצועיים. אבל האם אי פעם תהיתם באילו טכניקות משתמשים בצילום תמונות מדהימות כל כך? רינג לייט (טבעת תאורה) היא עדיין טכניקה מקצועית בה משתמשים צלמי אופנה רבים וגם אם מעולם לא ראיתם, בהחלט ראיתם צילום שצולם על ידי שימוש בו באחד ממגזיני האופנה היומיים שלכם.


אור הטבעת נותן דגש אופייני נוסף לעיני הדגם ועוזר ליצור תמונה יפה. אנשים רבים יודעים זאת, אך הם אינם יודעים שבעזרת טבעת התאורה, הם יכולים למעשה להסיר את הצללים הקשים מרקע הנושא כדי לגרום לתמונות להיראות מלאות חיים.

מה זה רינג לייט?

אם אתם רוצים הסבר פשוט מאוד, אז רינג לייט היא בעצם פלאש המותקן בבעיגול (ישנם גם דגמים מרובעים) בגדלים שונים. יש מעגל חלול במרכז בו מחזיקים את עדשת המצלמה כדי להשיג אור מרבי מהטבעת. הוא פותח על ידי לסטר א.דין בשנת 1952 מסיבות רפואיות / דנטליות. אז, המטרה בפועל הייתה לצלם תמונות שיניים, אך אז שטח השימוש בה התרחב לצילומי אופנה. כיום ניתן להשיג את טבעת התאורה במגוון גדלים וצורות. זה מתחיל מרינג לייט קטן שיתאים לפלאפון ויתלבש עליו בעזרת קליפס ומגיע עד לגדלים של קוטר 55 ס"מ ומעלה.

באופן מסורתי, טבעות התאורה היו מגיעים בתצורות כבדות ומסורבלות, אך לאחרונה הם הופכים ליותר ויותר פרקטיים.


לפני שאתה קונה נורת טבעת, עליך לשקול את הגורמים הבאים:

עלות - זהו הגורם הראשון שעולה בראשכם כאשר אתם חושבים להתקדם בעסקי הצילום או בתחביב שלכם באמצעות קניית רינג לייט. רכישת טבעת תאורה הייתה בעבר יקרה מאוד וזו הייתה הסיבה העיקרית לכך שרוב הצלמים ובעלי העסקים הקטנים נמנעו מכך. אבל כיום, אתה יכול לקבל נורת טבעת איכותית במחיר נמוך מ- 500 ש"ח.


קשיחות ועמידות - צלמים רבים צריכים לנסוע למרחקים ארוכים כדי להגיע למקומות עבור לוחות הזמנים שלהם. תמיד עדיף לקנות רינג לייט בעלי משקל קל ופחות מגושם. במקום לקנות ציוד כבד וענק ואז לא להיות מסוגל לסחוב אותם לצילומים שלך זו לא השקעה נבונה.


הוצאות על טיפול ותחזוקה - כשאתה קונה מוצר מסוים, וודא שאתה בודק את זמינות חלקי התחזוקה שלו. במקרה של רינג לייט, בדיקת מחיר הציוד הנלווה תהיה דבר חכם לעשות, למרות שכיום עלויות הציוד הן זולות. יתר על כן, בדקו את עמידות ואיכות המוצר ואל תקנו סתם מוצר זול באיכות נחותה. אותו דבר לגבי קניית רינג לייט יקר. אל תחשוב שרק בגלל שזה יקר, זה טוב יותר מהאפשרויות האחרות. בדרך כלל אין קשר בין השניים ועדיף לחקור היטב ולהסתפק באופציות שנעות באמצע, בין הזול ליקר.


סטייה כרומטית -חלק מטבעות התאורה בעת שימוש על ציר או בשימוש של ציוד זול, גורמים לשגיאות כמו סטייה כרומטית בתמונות. לכן תצטרך להשקיע שעות ארוכות מזמנך השימושי במחשב באמצעות Photoshop או Lightroom כדי לתקן שגיאות כאלה. בדוק את ביקורות הלקוחות של טבעת התאורה וערוך מחקר על החנות לפני שאתה קונה אותו.


הגדרות עוצמת אור - מה השימוש בטבעת תאורה שווה, אם אינך יכול לצלם בהגדרות ISO נמוכות או אם אתה מוגבל בעבודה עם צמצמים גדולים בגלל פלט האור? קנו מנורת טבעת המעניקה לכם מגוון רחב של הגדרות צמצם לעבודה, כך שתוכלו לצלם את תמונות החלומות שלכם תוך שימוש ברינג לייט.


אביזרים נדרשים - חלק מטבעות התאורה ניתנים להתקנה בקיר או ניתנים להצבה על שולחן, אך את רובם יש לשים על מעמד חצובה שיכול להיות כבד. הרינג לייטים שלנו מגיעים עם סטנדים קלים מובנים, וזה יהיה רעיון טוב לקנות אותם כדי שתוכלו לחסוך כסף נוסף שתצטרכו להוציא על קניית האביזרים.


מאפיינים מתקדמים - חלק מהרינג לייט מגיעים עם זרועות ניתנות לכיפוף ותזוזה. אתה יכול לנסות לעשות טריקים שונים באמצעות כישורי הצילום שלך. תכונות מתקדמות מספקות לך אינספור אפשרויות מכיוון שכבר לא תצטרך להתקין את טבעת התאורה על המצלמה שלך וכך תוכל להנות ממגוון אפשרויות צילום.


אלה חלק מהתכונות שעליך להתחשב בהן בעת בחירת איזה רינג לייט לקנות. באמצעות הבזקי טבעות התאורה הללו, יהיה לך מסע בעולם המיסטי של הצילום המרהיב בו תוכל ללכוד כל פרט בתמונה שלך בחדות מוחלטת.


כיצד להשתמש ברינג לייט?

הדרך הנכונה להשתמש באור טבעת היא להשתמש בו סביב עדשת המצלמה כדי ללכוד את המיקוד בעיניים. אבל אם אתה מרגיש שאתה עוד התחלה ואיך מצליח לתפוס את הפוזיציה הנכונה, נסה להשתמש בו מהצד. אם תצליח למקם את האור שלך כמו שצריך, תוכל להשיג תוצאות ייחודיות. עם זאת, רוב הצלמים אוהבים להשתמש בו בדרך המסורתית.


עדיף ללמוד להשתמש בזה בצורה מסורתית לפני שתתחיל להתנסות בשיטות מתקדמות יותר.

טבעות תאורה מתקדמות נותנות לך את היכולת לצלם בתנאי ISO נמוכים ומרחקי מוקד ארוכים יותר.


רינג לייט כאלו מונעים כל עיוות בתמונה הסופית, ומפחיתות את זמן העיבוד שלאחר העיבוד. לכן אתה צריך לקנות מוצרים שחוסכים לך זמן בטווח הארוך. הערך את הזמן שיש לך וקבע כמה זמן יש לך לעריכה לעומת התקציב שיש לך לציוד שלך, על מנת לקבל את ההחלטה הטובה ביותר באיזה טבעת תאורה מתאימה לך.