מה זה רינג לייט, למה לי להשתמש בו ואיך בוחרים אחד? – ringisrael

משלוחי אקספרס בחינם לכל הארץ ברכישה מעל ₪250

מה זה רינג לייט, למה לי להשתמש בו ואיך בוחרים אחד?

האם אי פעם תהיתם איך רוב הצילומים הסרטונים היפים שראיתם לאחרונה מוארים ואיכותיים כל כך? ובכן, האם חשבתם שהסיבה מאחורי זה היא בגלל הסיבה שהם משתמשים במצלמה מסוג יקר מאוד, אצל רובם זו לא הסיבה העיקרית והפוך מזה כולם משתמשים במצלמה שדי דומה לשלך.
רוב צלמי ויוצרי הווידאו הללו מסוגלים להפיק סרטונים ותצלומים איכותיים בעיקר משום שהם השתמשו בציוד תאורה ייחודי הנקרא רינג לייט לד.
בדרך כלל,רינג לייט הוא כלי תאורה רב תכליתי קל לשימוש המאפשר למשתמשים להשיג מקור אור אחיד המגיע ישירות מנקודת המבט של המצלמות שלהם. מכשיר תאורה זה מיוצר בדרך כלל ממנורת פלורסנט מעגלית אחת או מכמה נורות לד קטנות מחוברות היוצרות צורה של עיגול או מרובע.
מדוע להשתמש ברינג לייט/טבעת תאורה? רינג לייט פותחו במקור למטרות רפואיות ושיניים. עם זאת, בשל יכולותיה הפוטנציאליות הרחבות, רינג לייט הותאם לשימושים מסחריים שונים הכוללים את התחומים הבאים:
  1. להדגשת פרטים
בשל עיצובו ומבנהו, הרינג לייט מושלמים להדגשת פרטים בתצלומים ובסרטונים. העיצוב המעגלי של אור הטבעת מאפשר למשתמשים להשתמש במצלמות שלהם בין חור אור הטבעת המאפשר להם להתמקד בפרטים ספציפיים של הצילום.
  1. צילום מקרו
שימוש באור טבעת בעת צילום מייצר תאורה מאוזנת לחלוטין המופצת באופן שווה בכל צד של הדוגמן או האובייקט שהמשתמשים רוצים להתמקד בו. נורות טבעת מאפשרות למשתמשים ליצור תמונות וסרטונים איכותיים ללא הנטל של הוצאות כסף רבות על הצילום או ציוד תאורה מקצועי העולה עשרות אלפי שקלים.
  1. יצירת אפקטים צבעוניים
ניתן להשתמש בקלות ברינג לייט ליצירת אפקטים צבעוניים פשוט על ידי החלפת הנורות הלבנות הרגילות עם אורות בצבעים שונים או על ידי מריחת ג'לים צבעוניים על חלקים שונים של אור הטבעת. שימוש באורות טבעת ליצירת טכניקת אפקט הצבע המאפשר למשתמש ליצור שטיפות צבע הזורמות בכיוונים שונים של אובייקט הצילום והוידאו.
כיום ישנם רינג לייטים עם נורות צבעוניות שמחליפות צבעים בלחיצת כפתור ואין צורך בהתעסקות טכנית בכדי לקבל אפקטים צבעוניים.
  1. הפקת וידיאו 
בעת שימוש באורות טבעת כמקור התאורה היחיד לצילום או לפרסומת, אורות הטבעת מייצרים צל הילה מושך המתאר בצורה מבריקה את נושא הצילום או הסרטון. זה מספק מראה דרמטי ומקצועי לצילומים. לסרטון מקצועי יותר למראה, תיבות רכות או פנסי צד יכולים להשלים את אורות הטבעת כגון ערכת אור הטבעת השלם או אורות מילוי הצד.
  1. איפור ושיער
מכיוון שרוב טבעות התאורה יכולים לייצר דירוג צבע של אור יום של 54000k, מקור אור זה מושלם ליישום איפור במיוחד ביום מעונן או כשאור טבעי אינו זמין.
בנוסף לכך האור מטבעת התאורה מבליט את הצבעים בפנים או בשיער וכך ניתן לראות בבירור את העבודה המושלמת שנעתה על ידכם.
איך לבחור את הרינג לייט? 
אם אתה מתכנן לרכוש מנורת טבעת לצרכים האישיים או העסקיים שלך, יתכן שתתקשה מעט לבחור איזה סוג של טבעת תאורה לקנות.
1.  באמצעות מצלמה? טאבלט? או פלאפון? כדי להיות מסוגל לבחור כראוי את אור הטבעת המושלם לצרכים שלך, עליך לקחת בחשבון כיצד אתה הולך להשתמש בו. אם אתה זקוק לנורת טבעת לשימוש לצילומי סלפי במצלמה מקצועית או באייפד שלך, רצוי לרכוש נורת טבעת גדולה מספיק שתתאים לתוכה, כגון הרינג לייט הבאים:
2.  אורות טבעת DIY שווה את זה? תגלה שיש הרבה אורות טבעת של "עשה זאת בעצמך" בסרטוני Youtube שניתן להכין בתקציב אולם אתה תמצא שזו תהיה משימה מסובכת לקנות את החומרים הנכונים ולהרכיב אותם. כמו כן, יהיה עליכם לוודא שהוא בטוח לשימוש ושהתאורה עקבית וניתן להשתמש בה לפרקי זמן ארוכים.
בשורה התחתונה - הזמן לא שווה את הכסף והכאבי ראש.
3. עוצמת האור וגודל טבעת התאורה - הדבר הנוסף שיש לקחת בחשבון כשקונים רינג הוא גודל ועוצמת האור של הטבעת. ככל שהלומן (lm) ומדד עיבוד הצבעים (CRI) גבוהים יותר כך תפוקת התאורה וייצוג הצבע של האובייקט המואר מוטיב יותר. זה עושה הבדל גדול במיוחד עבור אלה התלויים בדייקנות צבע כגון מאפרים, אמני קעקועים או מעצבי שיער. זה אידיאלי למצוא רינג המציע כפתור דימר(מתג עם סיבוב) לשליטה על הבהירות. זה יקל על חייך כאשר אתה מוצא את עצמך מזיז את מעמד התאורה כדי להתאים את הבהירות.
מפרק החצובה מאפשר לך לשלוט על כיוון אור הטבעת המושלם לצילומי שכבת פליי, אמני קעקועים, מומחית לגבות או ריסים, ורבים אחרים.
4. אחריות - בדוק פעמיים כי היא משתנה מחנות לחנות. כלל אצבע, תצטרך לפחות 6 חודשים על אחריות רכישה. לבדוק כמה אחריות אנחנו נותנים ולשנות לפי זה

5. צריך אור על שולחן העבודה? או שאתה רוצה לצלם איך אתה עובד מקרוב? זה חשוב במיוחד לכל מי שצריך לעשות צילומי שולחן ומדריכי עבודה, לצלם יצירות אמנות או עבודת ידיים על שולחן, מומחות לגבות או ריסים, או לאמני קעקועים. כדי שזה יפעל כראוי, טבעת התאורה זקוקה לחלק הנקרא "צוואר" כדי לאפשר לה להתגמש כמעט לכל כיוון שתצטרכו.
צילומי העבודה שלך ליד השולחן בבית או בעסק שלך מעולם לא היו כל כך קלים. כל שעליך לעשות הוא להשתמש במתקן הטלפון הנמצא בתוך טבעת התאורה ושומר על הפלאפון שלך בדיוק באמצע הרינג ולצלם את הפרויקט שלך ולפרסם אותו ברשתות החברתיות.
  1. טמפרטורת הצבע של הרינג לייט - טמפרטורת צבע חמה משמשת בדרך כלל במהלך צילומים כאשר לנורות הרינג יש אפשרות לשנות את הצבע באמצעות פילטרים כתומים מצומצמים, אולם אפשרות נוחה יותר היא דימר (חוגה ששולטת בבהירות האור) לטמפרטורת הצבע שזמין כמעט בכל הדגמים שלנו.
  1. אביזרים כלולים - האם זה מגיע עם תיק נשיאה? מעמד? סוגר טלפון? סוגר למצלמה? האם מתאם החשמל הוא USB או חיבור לשקע? אלה הם אביזרים סטנדרטיים שרינג לייט צריך להגיע איתם.
הרינג לייט שלנו  מספקים את האביזרים המקיפים ביותר הכלולים כמעט בכל דגם של הרינגים. זה כולל את הרינג לייט עצמו, תושבת לטלפון, מקום למצלמה למצלמה, צוואר גמיש, חצובה, מתאם לחשמל או USB ותיק.
8.רינג לייט עם נורות לד VS פלורוסצנט - רינגים פלואורסצנטיים נחשבים לטכנולוגיה ישנה ואין להם אורך חיים ארוך כמו נורות ה-LED. החסרונות עם רינגים פלואורסצנטיות שהם מתחממים בשימוש לפרקי זמן ארוכים, זה עשוי להפיק צליל זמזום או הבהוב לאורך זמן, כאשר הנורה שבורה תצטרך לרכוש נורה חדשה כדי להחליף אותה ואילו לרינג LED אין בעיה זו, שגם עלולה להיות לא נוחה למי שעושה איפור או שיער והחום ימיס לה את העבודה.
לסיכום, איך הרינג לייט יכול לעזור לך? אם יש לך נוכחות מקוונת בין אם זה באמצעות מדיה חברתית או אתר ואתה בונה מותג - אז הרינג לייט יסייע במתן תאורה מושלמת לתמונות או קטעי וידאו במראה מקצועי כמו שראית אצל המשפיענים הגדולים עד היום. אתה יכול למצוא כל סוג של
רינג ואביזרים שיכולים להתאים לצרכים והדרישות השונים שלך בדף המוצרים שלנו.
לסיכום, איך הרינג לייט יכול לעזור לך? אם יש לך נוכחות מקוונת בין אם זה באמצעות מדיה חברתית או אתר ואתה בונה מותג - אז הרינג לייט יסייע במתן תאורה מושלמת לתמונות או קטעי וידאו במראה מקצועי כמו שראית אצל המשפיענים הגדולים עד היום. אתה יכול למצוא כל סוג של רינג ואביזרים שיכולים להתאים לצרכים והדרישות השונים שלך בדף המוצרים שלנו.