5 סיבות למה לקנות טבעת תאורה דווקא עכשיו – ringisrael

משלוחי אקספרס בחינם לכל הארץ ברכישה מעל ₪250

5 סיבות למה לקנות טבעת תאורה דווקא עכשיו

כולנו יושבים בבית הרבה יותר בעקבות המצב ועושים שימוש הולך וגובר באינטרנט לצרכי עבודה, לימודים, שמירה על קשר עם בני משפחה, פנאי, כבכל אחד מהמצבים האלו איכות הצילום המתקבלת בעזרת המצלמה שלכם, בלפטופ בסמארטפון, היא לכל היותר סבירה, ובתנאים מסוימים אף גרועה ללא שימוש ברינג לייט, טבעת תאורה ייעודית לצילום.

רינג התאורה מאפשר צילום איכותי הרבה יותר. שימוש ב-"רינג לייט" המכיל נורות לד חזקות וחסכוניות, מעניק לצילום את כמות האור האופטימלית, טמפרטורת אור וצבע המותאמת לגוון העור ולסביבה יחד עם זווית צילום נכונה. השימוש בטבעת תאורה נותן מענה למרבית הסיבות העלולות להוביל לצילום לא מפוקס, מטושטש מגורען ומוצל, תופעות אשר נמנעות בעקבות השימוש ברינג לייט.

בתקופת הקורונה, כשכולם עושים שימוש בזום לעבודה ותקשורת עם בני המשפחה, ובמצבים מסוימים הזום הוא האפשרות היחידה לכך, חשוב שהצד השני יראה אותנו טוב. כך שאם סבתא שלכם או קרובי משפחה אחרים נמצאים בקבוצת סיכון או בידוד, ואי אפשר להתראות עמם, שילוב של זום ורינג לייט יכול לסייע מאוד.

כשמדובר בצרכים של עבודה מהבית, רינג לייט הוא תוספת חיונית. רינג תאורה יכול לשפר מהותית את איכות הצילום של שיחות ועידה, וובינרים והרצאות. כשמדובר בהעברת ידע, איכות ההצילום חשובה והשימוש בטבעת תאורה יתרום לשיפור דרמטי של איכות השיעור וההוראה.

במקביל להעברת תכנים בשידור חי, רינג לייט מתאים מאוד ליצירה ופיתוח של קורסים ושיעורים מוקלטים, כאלה שאפשר לעלות לערוץ היו טיוב, או למכור כמוצר דיגיטלי.

בנוסף טבעת תאורה מתאימה למגוון מאוד רחב של אנשי מקצוע ותחומי עשייה. משדרוג צילומי סטילס של מוצרים ועד לניהול בלוג איפור מצליח ב-יוטיוב. צלמים, מאפרים, בלוגרים ועוד, יכולים לנצל את היתרונות של רינג תאורה. לאלו מכם שהניידות חשובה להם, למשל נוודים דיגיטליים המתחזקים בלוג טיולים, יכולים לרכוש טבעת תאורה קטנה וניידת שלמרות גודלה תשדרג את איכות הצילום בצורה נכרת.

 התמורה שתקבלו מטבעת תאורה איכותית היא רבה, ויכולה לעשות את ההבדל בין בלוג מצליח לאחד שהוא פחות. השדרוג הדרמטי המתקבל כתוצאה מהשימוש בטבעת התאורה ממצב אתכם כמקצוענים, בין היתר גם כי צילומים עם טבעת תאורה הפכו לסטנדרט, וכל מי שהנוכחות שלו ברשת חשובה לו, עושה שימוש ברינג תאורה.